ДАХАБРАХА візьме участь в урочистому вiдкритті оновленного театру — Châtelet Parade Re-Opening show!!

parade_01-1024x576

 13-15 вересня ДАХАБРАХА візьме участь у Parade Re-Opening show — відкритті оновленого Théâtre du Châtelet в Парижі.

За постановкою режисера Monfort Theatre Стефана Рикорделя, ДАХАБРАХА додасть часточку українського колориту в  Ricrodel яскраве циркове свято.

Квитки на подію за посиланням: bit.ly/2FRFI6I

 

ПАРАД — подія ре-відкриття

На відкритому повітрі, вільний, відкритий для всіх аудиторій, художньо-інноваційний та вірний традиціям Châtelet, Parade — це концентрат того, чим нові режисери Театру хочуть поділитися з публікою.
18 травня 1917 року: створення Параду в Théâtre du Châtelet. Це унікальне шоу зібрало різні форми мистецтва, що поєднало талант Пікассо, Сатьє, Кокто і Массіна, Ballets Russes під керівництвом Сержа Дягілєва.

У 2019 році для повторного відкриття Театру все починається на вулиці, на передній площі готелю де Віль, де перехожі різного віку зможуть побачити циркові номери (жонглювання, дріт, акробатика …).

Звуки барабанів десятків ударників ведуть на Парвіс, де відбудеться перша частина шоу. Маріонетки, приєднані до машини Кокто, якою її уявив декоратор Френсіс О’Коннор, проходять парадом вулицями до Шатоле.
У Театрі кожен простір задіяно для відновлення шаленого світу Еріка Сатьє. Між цирковими атракціонами та розвагами ви завжди відкриєте для себе дивний і вибагливий світ, населений клоунами, акробатами , музиканти та актори. Не пропустіть грандіозні фортепіано, складені у Великому фойє!
Остання родзинка цього пере-відкриття, організованого Мартіном Дунканом, відбувається в залі, де ми знаходимо три циркові трупи. Ляльки повертаються під звук барабанів і поступаються місцем компанії Стефана Рікорделя у супроводі української групи DakhaBrakha. Вона представить шоу циркового мистецтва. Нарешті, СТРЕБ Екстремальна дія (у супроводі ансамблевого інтерпретаційного твору, що інтерпретує твір П’єра-Іва Маке) представить повітряні номери разом зі своїми виконавцями, які закінчать дійство картиною створеною з фарбою, що спускаються з вішалок!

 

аватарvlad-ze-l