ГОГОЛЬFEST ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО МАРІУПОЛЯ: ЧИМ ЗДИВУЄ?

З 26 квітня по 1 травня 2019 у Маріуполі вдруге пройде фестиваль сучасного мистецтва [STARTUP] ГОГОЛЬFESТ.

 

Максим Демський, директор ГОГОЛЬFESТ: «Цього року в кожній програмі ми плануємо залучити до 50% міжнародного контенту. Серед наших партнерів – 8 країн світу. Це 8 посольств, консульств або культурних центрів, які залучені до представлення своїх проектів. Вони допомагають нам в організації, а ми, як українці, як і маріупольці, і кияни – маємо дуже якісно і класно прийняти ці проекти».

51638123_2055468787903842_2722612801527873536_n

Почнеться фестиваль 26 квітня з відкриття Головної музичної сцени у Міському саду.

А 27 квітня відбудеться один з визначальних проектів фестивалю  – спецподія, яка буде проходити в унікальному за своїм контекстом місці – Азовському судноремонтному заводі. Саме в одному з доків Влад Троїцький представить спеціально зрежисовану під простір музичну оперу.

На платформах з локомотивом буде імпровізована сцена, що супроводжуватиме глядачів до місця де відбуватиметься опера. Нажаль на подію зможуть потрапити 600 чоловік, тому опера буде транслюватися в прямому ефірі на головну сцену в Міському саду, де з величезного LED екрану всі охочі зможуть спостерігати за дійством. Також долучитися до прямої трансляції можна буде і в інтернеті. Всі прямі трансляції – завдяки проекту OpenTheatre

Що стосується театральної програми, то основна її частина відбуватиметься в ДК Молодіжний, який до того часу має пройти перший етап трансформації у Центр сучасного мистецтва «Готель Континенталь». Саму сцену, її функціонал та розмір буде змінено таким чином, щоб отримати змогу приймати масштабні українські та міжнародні постановки. Це дасть змогу Маріуполю брати активну участь у культурних процесах України та світу.

Також цього року на фестивалі буде представлена потужна візуальна програма, підготовкою якої займатиметься Школа сучасного мистецтва Вікторії Бурлаки у взаємодії з місцевими митцями. Це будуть проектні виставки, вуличні та side-specific інсталяції.

Читайте більше про фестиваль

Влад ТроїцькийВлад Троїцький