«Зірка, яка залишається людиною». Dakh Daughters виступили на вечорі Шона Пенна у Лос-Анджелесі та зібрали кошти для України

Dakh Daughters і Шон Пенн (Фото:facebook.com/DakhDaughters)

«Зірка, яка залишається людиною». Dakh Daughters виступили на вечорі Шона Пенна у Лос-Анджелесі та зібрали кошти для України

Сестринський проєкт ДахаБраха Dakh Daugters став спеціальним гостем на благодійному гала-вечорі фонду громадської допомоги CORE, який відбувся у театрі Hollywood Palladium у Лос-Анджелесі.

Відомий жіночий театрально-музичний гурт, який виступає у жанрі фрік-кабаре, зібрав гроші на допомогу для України. Учасниці колективу подякували Шону Пенну за підтримку та можливість розповісти світові про війну в Україні.

«Мали честь бути частиною благодійного вечора, організованого CORE на чолі з Шоном Пенном і Анн Лі, під час якого було зібрано більше мільйона доларів. Дякуємо за цю можливість!Стоїмо!» — йдеться у повідомленні на сторінці гурту в Facebook.

Учасниці також опублікували фото з голлівудським актором та режисером, на якому позують з прапором України. «Вдячні прекрасному Шону Пенну за запрошення виступити на благодійному вечорі. Зірка, що залишається Людиною і підтримує Україну в такі тяжкі часи. Зібрано мільйон доларів на допомогу Україні», — зазначили артистки.

Читати повну статтю тут.

 

 

628ca6c617980Знімок екрана 2022-06-19 о 17.15.22