Анна Кареніна

Режисер, постановник, сценограф — Влад Троїцький

Драматург — KLIM

Музика — Влад Троїцький, Володимир Руденко, Олександр Мартиненко, Марічка Штирбулова, Маруся Іонова

Художник з освітлення — Астхік Григорян

Анімація — Астхік Григорян

Актори:  Андрій Палатний, Надія Голубцова, Владислав Гоголь, Ігор Димов, Катерина Петрашова, Семен Кислий, Тетяна Троїцька, Олена Лєснікова, Олександр Мартиненко, Маруся Іонова, Олександра Індік, Володимир Руденко, Володимир Лутіков, Марічка Штирбулова

Квитки на concert.ua

Вистава – не буквальна передача роману Льва Толстого. Влад Троїцький дає глядачам магічну можливість побачити, «прочитати» знайому книгу очима одного з найбільших мислителів сучасності – KLIMa.
KLIM – драматург, філософ, теоретик театру. Людина, яка все своє життя перетворила на предмет мистецтва. KLIM пробиває дорогу до глибинного змісту «Анни Кареніної» – історії про порушення табу, про жертовність, про любов як єдиний сенс існування людини.
Вистава має медитативні, алхімічні властивості – KLIM, використовуючи тавтологічний принцип побудови тексту, магію слів, концентровані словесні конструкції, абсурдизації діалогів, тримає свідомість в активній фазі.
Тут дуже цікаво, як структура роману Толстого згортається, щоб уміститися в спектаклі. Не сюжетика Толстого цікавить KLIMa та Троїцького, а його глибинна, космічна метафізика. Якщо говорити мовою шістдесятників – як у побуті побачити буття.