Анна Кареніна

Режисер, постановник, сценограф — Влад Троїцький

Драматург — KLIM

Музика — Влад Троїцький, Володимир Руденко, Олександр Мартиненко, Марічка Штирбулова, Маруся Іонова

Художник з освітлення — Астхік Григорян

Анімація — Астхік Григорян

Актори:  Андрій Палатний, Надія Голубцова, Владислав Гоголь, Ігор Димов, Катерина Петрашова, Семен Кислий, Тетяна Троїцька, Олена Лєснікова, Олександр Мартиненко, Маруся Іонова, Олександра Індік, Володимир Руденко, Володимир Лутіков, Марічка Штирбулова

Вистава – не буквальна передача роману Льва Толстого. Влад Троїцький дає глядачам магічну можливість побачити, «прочитати» знайому книгу очима одного з найбільших мислителів сучасності – KLIMa.
KLIM – драматург, філософ, теоретик театру. Людина, яка все своє життя перетворила на предмет мистецтва. KLIM пробиває дорогу до глибинного змісту «Анни Кареніної» – історії про порушення табу, про жертовність, про любов як єдиний сенс існування людини.
Вистава має медитативні, алхімічні властивості – KLIM, використовуючи тавтологічний принцип побудови тексту, магію слів, концентровані словесні конструкції, абсурдизації діалогів, тримає свідомість в активній фазі.
Тут дуже цікаво, як структура роману Толстого згортається, щоб уміститися в спектаклі. Не сюжетика Толстого цікавить KLIMa та Троїцького, а його глибинна, космічна метафізика. Якщо говорити мовою шістдесятників – як у побуті побачити буття.