Be my Marguerite! (або у незвичній самоті)

Автор: Madeleine Bongard та швейцарська театральна компанія «Дикі Душі»

Жанр: міждисциплінарний сучасний театр
Тривалість: 55 хвилин
Вікові обмеження: з 14 років

Французькою мовою з українськими субтитрами

Маделен Бонгард (акторка, автор сценарію)
Клер Фінотті (сценографія, дизайн)
Томас Колер (автор та виконавець класичної музики для фортепіано)
Ханна Лассер (коуч з акторського виконання)
Хелена Пайян (світло, технічне забезпечення)
Жюльєн Петі (світло, відео)
Талі Серруйа (театральність)
Sor_L (звукове оформлення вистави)

У цій моновиставі тривалістю близько 55 хвилин за висловлюваннями Марґеріт Дюрас героїня М. розповідає про універсальність свого життєвого досвіду: між сімейним життям і любовними стосунками. Спогади, які її наповнюють, з’являються у вигляді відео-проекцій на вишуканих декораціях у супроводі електронної музики. Героїня ніби є відлунням того, що звучить в її голові. Вона намагається заспокоїти свій надактивний розум, щоб відновити просте задоволення тіла від руху. Сповідь М. звучить як заклик радіти життю і дорожити здатністю любити.

За підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні

*Компанія «Дикі Душі» була створена у 2017 році акторкою Мадлен Бонгард для того, щоб надати структуру її особистим проектам. Всі ці проекті мають на меті об’єднати міжнародні міждисциплінарні команди та побудувати мости між різними мовними регіонами Швейцарії.

Друга вистава компанії – «До наших Диких Душ» є спільним швейцарсько-українським проектом, прем’єра якого відбудеться у вересні 2019 року у театрі «Théâtre l’Oriental» м. Веве/Швейцарія. Проект створюється за підтримки театральної компанії «Конг»/м. Цюріх та організації «Дім Бориса Віана»/м. Париж. Тур Україною планується навесні 2020 року.

Переклад книги «Et on tuera tous les affreux» (з фр. «Знищімо всіх покручів»), на базі якої створюється вистава, буде також виданий українською мовою навесні 2020 року.

Квитки на concert.ua

Be my Marguerite ! (Ou dans l'étrangeté de la solitude) Février 2019