Тлумач Апокаліпсису

філософські роздуми над останньою книгою Нового Заповіту крізь лінзу сьогоднішнього дня, над впливом мас народних на формування сучасного світу, над навколишніми абсурдами

Драматург — KLIM

Актори:  Ігор Димов, Семен Кислий 

Моновистава за п’єсою КЛІМа. Він постійно багато говорить не від того, що йому нема що сказати – є, але він не знає, як це говорити, як висловити все те, що переповнює його. Як говорити на серйозні теми так, аби тебе почули?

Йому здається, що коли він говорить серйозно, то все стає одразу несерйозним – можливо, пика в нього така, що з нею серйозно не поговориш? Він ставить багато запитань, і у першу чергу собі, – та відповіді на них відсутні. Проте є форма, початок і кінець, структура – він знає, що все закінчиться, і знає, що фінал незмінний, тому що це вистава, або тому що це життя. В нього гостро стоїть питання хто він – лев або шакал, «тварь дрожащая или право имеет?», Архітектор чи Інженер? Він знає, що є початок, знає, що є кінець, і є шлях, який він має пройти саме в цей день і в цей час з тими, хто наважиться слідувати за ним.

Квитки на concert.ua