Опис товару

Анна Кареніна

Режисер, постановник, сценограф — Влад Троїцький

Драматург — KLIM

Музика — Влад Троїцький, Володимир Руденко, Олександр Мартиненко, Ігор Митальников, Марічка Штирбулова, Маруся Іонова

Художник з освітлення — Серій Огрудніцький, Наталя Перчишина

Анімація — Олена Авдєєва

Актори:  Андрій Палатний, Надія Голубцова, Владислав Гоголь, Ігор Димов, Катерина Петрашова, Семен Кислий, Тетяна Троїцька, Олена Лєснікова, Ігор Митальников, Олександр Мартиненко, Маруся Іонова, Олександра Індік, Володимир Руденко, Володимир Лутіков, Марічка Штирбулова

Вистава – не буквальна передача роману Льва Толстого. Влад Троїцький дає глядачам магічну можливість побачити, «прочитати» знайому книгу очима одного з найбільших мислителів сучасності – KLIMa.
KLIM – драматург, філософ, теоретик театру. Людина, яка все своє життя перетворила на предмет мистецтва. KLIM пробиває дорогу до глибинного змісту «Анни Кареніної» – історії про порушення табу, про жертовність, про любов як єдиний сенс існування людини.
Вистава має медитативні, алхімічні властивості – KLIM, використовуючи тавтологічний принцип побудови тексту, магію слів, концентровані словесні конструкції, абсурдизації діалогів, тримає свідомість в активній фазі.
Тут дуже цікаво, як структура роману Толстого згортається, щоб уміститися в спектаклі. Не сюжетика Толстого цікавить KLIMa та Троїцького, а його глибинна, космічна метафізика. Якщо говорити мовою шістдесятників – як у побуті побачити буття.

Додаткова інформація

Дата

4 травня, 5 травня

Анна Кареніна

Анна Кареніна

300,00 грн

Оберіть дату

4 травня
5 травня
Артикул: Н/Д
Вистава "Парадокси Злочину" на фестивалі сучасного мистецтва Air Гогольfest. Вінниця, Україна. 2018